Używane wózki widłowe Linde

Linde wózki używane

Wózki widłowe Linde - gwarancja jakości i świadectwo pochodzenia

Wyszukiwanie wózków widłowych, szczególnie w obecnych czasach wydaje się być dość trudną sprawą. Powodem nie jest to, że na rynku nie ma wystarczającej ilości poszukiwanych produktów, ale raczej fakt, że istnieje bardzo duża presja na jak najniższy poziom cen ofert, a co za tym idzie nietypowe podejście do tego tematu w przypadku przygotowywania "ofert na papierze" (znacznie różniących się od faktycznego stanu technicznego), manipulowania liczbą przepracowanych motogodzin oraz rokiem produkcji. Właśnie z tego powodu oferujemy tylko takie wózki widłowe, których pochodzenie i historię znamy i możemy zagwarantować. Proponujemy usługę sprawdzenia historii wózka, która jest dostępna tylko w Linde Material Handling Polska. Nie wahaj się przed każdym zakupem informować nas i rozdzielić oferty na te do zakupu i na te, które się nie nadają i mogą stanowić wysokie ryzyko, ze względu na wyżej opisane praktyki. Pamiętaj, jakość wózków widłowych wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo pracowników i przewozonego towaru. W naszej ofercie znajdziesz tylko wózki z pełną informacją i gwarancją jakości oraz bezpieczeństwa, co daje pewności inwestowania w sprawny produkt. Jeśli tylko zajdzie potrzeba sprawdzenia oferty wózków widłowych marki Linde, nie wahaj się ani chwili, by się z nami skontaktować. Sprawdzimy dla Ciebie potrzebne informacje w ramach bezpłatnej usługi*. *Zwrot kosztów usługi po zakupie wózka z naszej oferty. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.linde-mh.pl/pl/Formularze/Wozki-uzywane/


Wózki widłowe ze swoją historią

Nigdy nie podejmujmy pochopnych decyzji o zakupie używanego wózka widłowego, aby się nie okazało, że wózek, który wyglądał na cudownie nowy, po dwóch tygodniach okaże się być w dużo gorszym stanie, niż wózek widłowy, który przepracował kilka tysięcy motogodzin. Niestety sprzedawcy często próbują manipulować danymi odnośnie stanu sprzedawanej maszyny, a zwłaszcza ilości przepracowanych motogodzin. Nasza oferta redukuje to ryzyko do absolutnego minimum. Jeśli szukasz oszczędności i planujesz inwestycję w sprawny produkt najlepszej jakości, jesteś w dobrym miejscu. Specjalnie dla Was oferujemy usługę umożliwiającą sprawdzenie rzeczywistej historii i pochodzenia interesującego Was wózka widłowego Linde. Wystarczy wysłać nam numer seryjny maszyny i dane dostawcy, który go oferuje, aby otrzymać za symboliczna stawkę* w zamian dane na temat tego wózka. Linde jest światowym liderem w produkcji wózków widłowych i właśnie w celu utrzymania dobrego imienia w świadomości wszystkich klientów, stworzyliśmy dla nich tę usługę. *Zwrot kosztów usługi po zakupie wózka z naszej oferty. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.linde-mh.pl/pl/Formularze/Wozki-uzywane/


Jakość wózków Linde. Zakresy napraw.

Istnieje wiele sposobów sprzedaży wózków widłowych. Tak jak we wszystkich segmentach rynku, tak i tutaj rządzi zasada, że to opakowanie sprzedaje produkt. Takie podejście do tematu niesie ze sobą ryzyko, że dostawcy mogą bardziej skupić się na aspektach wizualnych, niż tych – w praktyce zdecydowanie ważniejszych, a niewidocznych gołym okiem – technicznych. W związku z tym, możemy spotkać się na rynku z ofertami wózków widłowych po tzw "całkowitym remoncie", z ceną tak znacząco poniżej realnych możliwości, że na pojawienie się nowych usterek, nie będziemy musieli długo czekać. Z tego właśnie powodu, a także ze względu na to, iż wspomniane procedery znacząco niszczą reputację naszej marki, oferujemy kompletną informację na temat rodzajów przeprowadzonych napraw i standardów remontowych, które są dostępną na naszej stronie internetowej. Wózki widłowe Linde są najlepsze pod względem jakości, trwałości i wartości, a zatem jest to dla nas bardzo ważne, aby wiedzieć, co kupują klienci i jaki jest prawdziwy stan techniczny oferowanych maszyn. Ogólne informacje na temat zakresów napraw i remontów, którym poddane były nasze wózki widłowe są dostępne w szczegółowych informacjach o każdym produkcie. W razie potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt! Wasz zespół Lindebazar!


Dlaczego wózki widłowe Linde?

Wwózki używane Linde Wszystkie wózki widłowe dostępne w naszej ofercie pochodzą od producenta i wyłącznego dystrybutora Linde w Polsce oraz częściowo z zakupu od odbiorców końcowych, w Polsce i za granicą. Nasze wózki pochodzą głównie z floty wynajmu krótkoterminowego oraz częściowo z długoterminowych umów leasingowych. Kluczową zaletą tego jest to, że znane jest pochodzenie każdego oferowanego wózka widłowego oraz jego historia serwisowania, a w dzisiejszych czasach są to dwa najważniejsze parametry zakupowe przy wyborze wózka widłowego. W razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu – na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Waszych potrzeb i udzielimy wszelkich odpowiedzi na Wasze pytania!


Wózki widłowe Linde

Wwózki używane Linde Jednym z najlepszych sposobów na to, jak rozwiązać swoje potrzeby transportowe jest zakup używanego wózka widłowego. Używane wózki widłowe Linde są pod tym względem bezkonkurencyjne i znajdują się na samym szczycie technicznych rozwiązań. Nasza oferta zawiera produkty renomowanej niemieckiej firmy Linde, które będą idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Linde, jak już wspomniano jest jedną z najbardziej popularnych marek na świecie, a jednocześnie oferuje wysokiej jakości wózki używane, dużą wartość użytkową, unikalne rozwiązania technologiczne oraz trwałość, a co więcej wszystko to w bardzo korzystnej i przystępnej cenie.


www.lindebazar.pl

Copyright © 2012 - 2014